• ASKF’DEN DAYANIŞMA GECESİ

  ASKF’DEN DAYANIŞMA GECESİ
  ASKF’DEN DAYANIŞMA GECESİ
  07.08.2019 Çarşamba

   Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), düzenlediği dayanışma gecesi ile geçen sezon katıldıkları organizasyonlarda şampiyon olan ve derece elde eden spor kulüplerine kupalarını takdim etti. Gecede yapılan konuşmalarda kent sporunun gelişimi için birlik ve beraberlik mesajları verildi.

  SPOR CAMİASI BİR ARAYA GELDİ

  Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF),düzenlediği dayanışma gecesi ile geçen sezon katıldıkları organizasyonlarda şampiyon olan ve derece elde eden spor kulüplere kupalarını takdim etti. Bir otelde düzenlenen geceye Büyükşehir belediye başkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Mehmet Kaya, ASKF başkanı Remzi Dayan, Amedspor Kulübü Başkanı Metin Kılavuz, amatör kulüplerin yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

  BİRLİK-BERABERLİK MESAJLARI

  Yapılan konuşmalarda kent sporunun gelişimi için birlik ve beraberlik mesajları verilerek geceyi organize eden ASKF yönetimine teşekkür edildi. Gecenin sonunda geçen sezon katıldıkları organizasyonlarda şampiyon olan ve derece elde eden spor kulüplere kupaları takdim edildi. ASKF Başkanı Remzi Dayan,dayanışma gecesine katılan kent yöneticilerine ve spor adamlarına teşekkür etti.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen