• Amedsporda kamp çalışmaları devam ediyor

  Amedsporda kamp çalışmaları devam ediyor
  Amedsporda kamp çalışmaları devam ediyor
  19.08.2019 Pazartesi

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR - TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü'Yeni sezon hazırlıklarını Kocaeli Kartepe’de sürdürmeye devam ediyor. Amed Sportif Faaliyetler, iç ve dış transferde toplam 17 futbolcuyla anlaşma sağladığı öğrenildi.

  TFF 2. Lig Beyaz Grup Takımlarından Amed Sportif Faaliyetler’de hem yeni sezon hazırlıkları hem de transfer çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

  İç transferde kaleci Erdi Yokuşlu, Yiğitcan Gölbaşı, Abdullah Çetin, Bünyamin Yürür, Muhlis İstemi, Mansur Çalar, Muhammed Burak Taşdemir, Furkan Yaman, Muhammet Yılmaz ve Erkut Şentürk’le yeniden anlaşan yeşil kırmızılı beyazlı ekip, dış transferde ise Sivas Belediyespor’dan Tolga Tekin, Gümüşhanespor’dan gurbetçi Azad Kevin Odabaşı ve Yusuf Kılıç, Zonguldak Kömürspor’dan Hüseyin Yılmaz, Kahramanmaraşspor’dan Oğuz Özden, Eyüpspor’dan Atakan Aslan ve Yücel Kayaalp’ı renklerine bağladı.

  KAMP 20 AĞUSTOS’TA SONA ERİYOR

  2-3 futbolcuyu daha renklerine bağlayıp dış transfer çalışmalarını noktalamayı planlayan Amed Sportif Faaliyetler, yeni sezon hazırlıklarını Kocaeli Kartepe’de sürdürmeye devam ediyor.

  Birinci etap kampı çalışmalarının ardından futbolculara bayram izni veren yeşil kırmızılı beyazlı ekip, ikinci etap hazırlıklarına iki gün önce başlamıştı.

  Kocaeli Kartepe’de ilk aşaması 13 gün, ikinci aşaması ise 9 gün sürecek olan iki aşamalı Amed Sportif Faaliyetlerin kamp programı 20 Ağustos’ta sona erecek.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen