• Amedspor yardımcı antrenörlerini oluşturdu

  Amedspor yardımcı antrenörlerini oluşturdu
  Amedspor yardımcı antrenörlerini oluşturdu
  08.06.2018 Cuma

  DİYARBAKIR- TFF 2'nci lig ekiplerinden Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, 2018-2019 yeni sezon hazırlıkları tamamlıyor Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak, kaleci antrenörü dışında bütün yardımcı heyeti oluşturdu. Küçükbayrak dış ve iç transfer için gerekli listeyi de kulüp yöneticilerine verdiğini söyledi.

  “TRANSFERDE İNCE ELEYİP SIK DOKUYACAĞIZ”

  24 kişilik kadrodan biri kaleci olmak üzere çalışmak istediği 6 futbolcu ismini yönetime sunduğunu ifade eden Küçükbayrak, “Transferde ince eleyip sık dokuyacağız. Öncelikle iç transfer çalışmalarımızı tamamlamalıyız. Ben çalışmak istediğim futbolcuların isimlerini yönetime bildirerek üstüme düşeni yaptım. Şimdi top yönetimde, kalmamı istediğim futbolcularla tek tek görüşerek bunlarla sözleşme yenileyecekler” dedi.

  “DIŞ TRANSFERE YÖNELECEĞİZ”

  İç transferin tamamlanmasının ardından dış transfere yöneleceklerini dile getiren Küçükbayrak, “İç transfer çalışmaları tamamlandıktan sonra dış transfer için yönetime bir liste vereceğim. Şu an için yardımcılarımı oluşturmaya çalışıyorum. Bir kaleci antrenörü kaldı. Onu da halettikten sonra dış transfer için arayışlara başlayacağız. Bize faydalı olacağına inandığımız futbolcuların kapısını çalacağız” diye konuştu.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen