• AMEDSPOR VE DİYARIN MAÇLARI GECE OYNANACAK

  AMEDSPOR VE DİYARIN MAÇLARI GECE OYNANACAK
  AMEDSPOR VE DİYARIN MAÇLARI GECE OYNANACAK
  19.09.2019 Perşembe

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR - Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu kuraları çekildi. 92 takımın katıldığı kura çekimi sonrası  Amedspor,3.Lig ekibi Ağrı 1970 Sporla,Diyarbekirspor ise 1.Lig ekibi Eskişehirspor’la Diyarbakır’da oynanacak.

   Ziraat Türkiye Kupası 3.Eleme Turu maçları 24-25 Eylül’de tek maçlı eliminasyon sistemine göre oynanacak karşılaşmalar günü ve saat ise şöyle belirlendi  Amedspor-Ağrıspor maçı 24 Eylül Salı günü 19.00’da, Diyarbekirspor-Eskişehirspor mücadelesi de 25 Eylül Çarşamba günü 18.30’da başlayacak.

  DİYARBAKIR’DA İKİ GÜN ÜST ÜSTE FUTBOL KEYFİ

  Diyarbakır’da iki gün üst üste Ziraat Türkiye Kupası maçlarının heyecanı yaşanacak.

  Kupaya bu turdan katılan Amedspor,3.Lig ekibi Ağrı 1970 Spor’la karşı karşıya gelecek. Yeni Diyarbakır Stadı’nda oynanacak mücadele 24 Eylül Salı günü saat 19.00’da başlayacak.

  Önceki turda deplasmanda Cizrespor’u penaltılarla eleme başarısı gösteren Diyarbekirspor, 25 Eylül Çarşamba günü saat 18.30’da 1.Lig ekibi Eskişehirspor’la karşı karşıya gelecek. Bu maç da Yeni Diyarbakır Stadı’nda oynanacak.

  HEDEF TURU GEÇİP SÜPER LİG TAKIMI GETİRMEK

  Diyarbakır takımları üçüncü eleme turunu geçip kente çifte sevinç yaşatmak istiyor. Bundan sonraki turlarda Süper Lig takımları ve büyük takımlar da kuraya dahil edilecek. Amedspor ve Diyarbekirspor’un gelecek hafta yapacakları maçları kazanması halinde büyük takımlarla Diyarbakır’da eşleşme ihtimali var. Bu yüzden bu turun geçilmesine önem veriliyor.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen