• Amedspor iç transferde imza şova başladı!

  Amedspor iç transferde imza şova başladı!
  Amedspor iç transferde imza şova başladı!
  07.07.2018 Cumartesi

  DİYARBAKIR-TFF2'nci lig Takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, maddi imkansızlık ve sıkıntılarını çözülmemesi rağmen iç transferindeki sporcularına ard arda  imza attırarak adete şov yaptı. Amedspor’da Oğuz Çetinkaya’dan sonra Mansur Çalar, Ercan Çapar, Rıdvan Okuş, Erdi Yokuşlu’ya imza attırdı.

  İÇ TRANSFERDE 5 İMZA BİRDEN

  TFF2'nci lig Takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü ilk olarak 2016-2017 sezonunda, Çatalca’dan transfer edilen  Oğuz Çetinkaya ile sözleşme tazelemişti önceki gün ve dün İç transferde takım kaptanı Mansur Çalar Gitti gidecek denilen Ercan Çapar ile sözleşme tazelerken bir yenisi daha eklendi. Bodrumspor'dan transfer olan tecrübeli defans oyuncu Rıdvan Okuş Boluspor'dan transfer olan genç file bekçisi Erdi Yokuşlu ile devam kararı aldı…

  EDEMEN: YENİ SEZONDA GÜÇ BİR KADRO İLE ÇIKACAĞIZ

  Daha önce Amed Sportif Faaliyetler Kulübü yönetim kurulu kendi resmi sosyal medya üzerinde paylaştıkları Oğuz Çetinkaya ile yeniden anlaştıklarını belirtmişti. Açıklamada; “Amedspor’a transfer olduğundan beri gösterdiği performansı ile çok büyük beğeni toplanan ve taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan Oğuz Çetinkaya sonra 4 sezon Amedspor formasını terleten tecrübeli orta saha oyuncusu ‘takımdan ayrıldı ayrılacak’ denilen Ercan Çapar ile 11 sezondur takımın dinamosu orta saha oyuncusu Mansur Çalar ile sözleşmeyi tazelerken bir yenileri daha eklendi. Bodrumspor'dan transfer olan tecrübeli defans oyuncu Rıdvan Okuş ve Boluspor'dan transfer olan genç file bekçisi Erdi Yokuşlu ile devam kararını Amedspor Kulüp Başkanı Nurullah Edemen’in ofisinde yapılan görüşme sonucu kendisini ile yeni sezonda Amedspor için ter dökecekleri imza attıklarını ve Edemen Yeni sezonda ise yeni ve güçlü bir kadro ile taraftarlarımızın karşısında olacağız” denildi.

  Amedspor Kulüp Başkanı Nurullah Edemen’in bu sezonda güçlü bir kadro ile çakacaklarını belirterek taraftarın gönlünün rahat olmasını istedi.

   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen