• Amedspor ‘Durmak Yok’ dedi

  Amedspor ‘Durmak Yok’ dedi
  Amedspor ‘Durmak Yok’ dedi
  08.11.2018 Perşembe

   

  DİYARBAKIR – Geçen hafta kendi sahasında Eyüpspor ile beraber kalan Amed Sportif Faaliyetleri bir günlük izinin ardından deplasmanda hafta sonu oynayacağı zorlu Ankara Demirspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

   

  Amed Sportif Faaliyetleri bir günlük izinin ardından deplasmanda hafta sonu oynayacağı zorlu Ankara Demirspor maçı hazırlıklarını eksiksiz olarak tüm hızı ile devam ediyor Amedspor Antrenmanlarda sporcuların hırslı ve azim çalışmaları da gözlerden kaçmazken Amedspor Alt yapısı olan U–19 takımından stoper mevkisinde görev yapan Samet Yıldız ile santrafor Suat Turan, a takım ile idman yapma imkanı buldu

   

  “TAKIM HALİNDE MORAL BULDUK”

  Sertaç Küçükbayrak, yeni yönetim ile son haftalara alınan iyi sonuçlar deplasmanda yapacakları Ankara Demirspor maçında da göstererek, “Hedefimize ulaşmak istediklerini bunu da hep birlik başaracağız” dedi.

  Küçükbayarak, “Başta da konuştuğum gibi devamlı olarak da deklare edeceğim bir sözüm vardı biz Amedspor’da bir felsefe oluşturmaya çalışıyoruz koşan, mücadele eden formanın hakkını veren bir takım ruhunu ortaya koyacağız. Bunu da başaracak gücümüz var. Ankara Demirspor ile deplasmanda mutlak galibiyet için saha da olacağız bu maç bizim içinde çıkış noktası olacaktır. Hedeflediğimiz yerlere ulaşmamız için puan veya puanlar kaybetmek gibi lüksümüz olamaz. Bu anlamda son hafta alınan puan ve puanlar bizim için ve sporcularımıza da ekstra bir moral ve motivasyon oldu” dedi.  

  AMEDSPOR DAHA İYİ BİR KONUMA GELECEKTİR

  Küçükbayrak, “Biz özellikle Amedspor’un başarılı olması adına gerekli mücadeleyi veriyoruz. Sıkıntılı bir süreçte herkes özverili bir mücadele veriyor. Gol yollarındaki sıkıntılarımız aşarsak Amedspor daha iyi bir konuma gelecektir. Her şeye rağmen takımımız çok iyi mücadele ediyor. Gücümüz yettiği kadar Amedspor’u en iyi yere taşıyacağız bunu’da Taraftarlarımız ile beraber başaracağız bu konuda ise gerekli çalışmalarımız ve hazırlıklarımız tamamladık” diye konuştu.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen