• AMEDSPOR’DAN SUR BELEDİYESİNE ZİYARET

  AMEDSPOR’DAN SUR BELEDİYESİNE ZİYARET
  AMEDSPOR’DAN SUR BELEDİYESİNE ZİYARET
  21.07.2019 Pazar

   

  DİYARBAKIR- Amedspor kulüp başkanı Metin Kılavuz ve yönetim kurulu üyeleri, Sur Belediyesi eşbaşkanları Filiz Buluttekin ve Cemal Özdemir’e tebrik ziyaretinde bulundular. Görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması ve bunun pratiğe geçirilmesi için ellerinden geleni yapacakların açıkladılar.

  Sur Belediyesi eşbaşkanları yapılan ziyarette Amedspor kulübü Başkanı Metin Kılavuz ile birlikte kulüp yöneticileri de yer aldı. Bu güne kadar verdikleri desteklerini ilerleyen zamanlarda da devam edeceğini belirten eşbaşkanlar, “Dün olduğu gibi bugünde Amedspor etrafında spora gereken desteği vereceklerini ve her koşulda yanlarında bulunacaklarını, destek almadan ligde sonuna kadar çok büyük bir özveri ile mücadele eden futbol emekçisi arkadaşlarımızı kutluyoruz, bundan sonra ki hayatlarında daha büyük başarılar bekliyoruz” dediler.

  Amedspor’un, sporun her branşında çok değerli sporcular yetiştirdiğini söyleyen eşbaşkanlar ise, sadece futbol değil sporun tüm dallarında Amedspor kendini göstermeli en revaçta spor dallarında yetenekli kadınlar ve erkekler kategorilerinde başarılarının devamını beklediklerini, halkında Amedspor’a bakış acısının farklı olduğunun altını çizdiler.

  Ziyaret sonunda Amedspor başkanı Metin Kılavuz eşbaşkanların isimlerinin yazılı olduğu Amedspor forması hediye ettiler.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen