• Amedspor’da Sakaryaspor hazırlıkları sürüyor

  Amedspor’da Sakaryaspor hazırlıkları sürüyor
  Amedspor’da Sakaryaspor hazırlıkları sürüyor
  10.10.2018 Çarşamba

  DİYARBAKIR- TFF 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele veren Amedspor, deplasmanda karşılaşacağı, kendisi gibi 10 puanlı lige zor süreci geride bırakan Sakaryaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

  Amedspor Genel Kurul öncesi Sakaryaspor maçından puan veya puanlar ile dönmek istiyor. Hazırlıklarını ona göre tamamlayan Yeşil Kırmızı ekip sezona zorlu süreç ve sıkıntılı bir şekilde başlayan Sakaryaspor Yeni Teknik Direktörü ile geçen hafta deplasmanda Niğdespor’u yenerek moral buldu.

  Amedspor Teknik Direktörü Serteç Küçükbayrak, “Zorlu bir karşılaşma olacak bizde rakibimizi iyi tanıyoruz ve biliyoruz hazırlıklarımız ona göre yapıyoruz. Zorlu bu karşılaşmadan puan veya puanlar ile dönmek istiyoruz” dedi

  TAKIM İÇİNDE ROTASYON ŞARTTI

  Sertaç Küçükbayrak'ın değerlendirmesi şöyle; “Biz Amedspor’da bir felsefe oluşturmaya çalışırken koşan, mücadele eden formanın hakkını veren bir takım oluşturmaya çalıştık. Bu anlamda başarılı olduk. Kupa maçı ile ilgili bir şeyler söylemek gerekirse bu takımda 24 tane oyuncu var. Bu oyuncu grubunu da görmemiz gerekiyor. Kupa maçından kısa bir süre sonra lig maçımız vardı. Mecburen rotasyon yapmamız gerekiyordu. Bu yüzden 8 arkadaşımızı dinlendirmek zorunda kaldık. Kupa ile ligi bir arada götürecek bir kadro yapılanması yok. Kırmızı karta kadar iyi mücadele ettik. Ardından oyun koptu.

  AMEDSPOR DAHA İYİ BİR KONUMA GELECEKTİR

  Biz özellikle Amedspor’un başarılı olması adına gerekli mücadeleyi veriyoruz. Sıkıntılı bir süreçte herkes özverili bir mücadele veriyor. Gol yollarındaki sıkıntılarımız aşarsak Amedspor daha iyi bir konuma gelecektir. Her şeye rağmen takımımız çok iyi mücadele ediyor. Gücümüz yettiği kadar Amedspor’u en iyi yere taşıyacağız”

  GECE MAÇI

  Amedspor Cuma günü sabah İstanbul’a Hava Yollu ile giderek, oradan da karayolu ile Sakarya gidecek maç 13 Ekim Cumartesi günü Saat 19.00 ‘da Sakarya’da oynanacak olan karşılaşmada hedef puan veya puanlar dönmek istiyor.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen