• Amedspor’da 3 imza daha atıldı

  Amedspor’da 3 imza daha atıldı
  Amedspor’da 3 imza daha atıldı
  11.07.2018 Çarşamba

  DİYARBAKIR - TFF 2'nci lig takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, maddi imkânsızlık ve sıkıntılarını çözülmemesi rağmen önemli iç transferinde 3 imza daha atıldı. 3 sezondur file bekçiliği yapan tecrübeli Serkan İpek ile genç file bekçisi Salih Demircan’dan sonra geçen sezon başında Bağlar Belediyespor’dan alınan defans oyuncusu Ferat Yaşar ile yeniden sözleşme imzaladılar.

  İÇ TRANSFERDE ÖNEMLİ İMZA

  TFF 2'nci lig Takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü iç transferleri ard arda devam ediyor. Kaptan Sıddık İstemi, Oğuz Çetinkaya Mansur Çalar, Ercan Çapar, Rıdvan Okuş,  Erdi Yokuşlu’dan sonra iç transferde tamamlamayı planlayan yönetim, durmak bilmiyor.

  İÇ TRANSFERİNDE 3 İSİME DAHA İMZA ATTIRDI

  Üç sezondur Amedspor’da file bekçiliği yapan tecrübeli Serkan İpek ile genç file bekçisi Salih Demircan’dan sonra geçen sezon başında Bağlar Belediyespor’dan alınan defans oyuncusu Ferat Yaşar ile yeniden sözleşme imzalayarak yollarında devam ediyor. 

  EDEMEN: YENİ SEZONDA GÜÇLÜ BİR KADRO İLE ÇIKACAĞIZ

  TFF2'nci lig takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Başkanı Nurullah Edemen, daha önce Amed Sportif Faaliyetler Kulübü yönetim kurulu kendi resmi hesaplarından sosyal medya üzerinde paylaştıkları Oğuz Çetinkaya, Ercan Çapar ile 11 sezondur takımın dinamosu orta saha oyuncusu Mansur Çalar, Rıdvan Okuş ve Boluspor’dan transfer olan genç file bekçisi Erdi Yokuşlu ve en son geçen haftada takım kaptanı Sıddık İstemi ile sözleşme imzaladıklarını belirtmişti.

  Edemen, “Şimdi ise iç transferimizi bitirmek istiyoruz. Dün de 3 isime daha imza attırdık. Bunlar da takımda genç ve tecrübeli isminler. 3 sezondur Amedspor’da file bekçiliği yapan tecrübeli Serkan İpek ile genç file bekçisi Salih Demircan’dan sonra geçen sezon başında Bağlar Belediyespor’dan alınan defans oyuncusu Ferat Yaşar ile yeniden sözleşme imzaladık. Bundan kimsenin de şüphesi olmasın, yeni sezonda yeni ve güçlü bir kadro ile taraftarlarmızın karşısında olacağız” dedi.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen