• Amedspor’da Gümüşhanespor maçı öncesi moral kahvaltısı

  Amedspor’da Gümüşhanespor maçı öncesi moral kahvaltısı
  Amedspor’da Gümüşhanespor maçı öncesi moral kahvaltısı
  26.10.2020 Pazartesi

   

  Şehmus KIZILASLAN 

   DİYARBAKIR –TFF 2 lig takımlarında Amed Sportif Faaliyetleri kulübü, Gümüşhanespor maçı öncesi yönetim kurulu üyesi iş adamı Mehmet Akgün tarafından verilen Moral kahvaltısında  bir araya geldi.

  Çarşamba günü kendi sahasında  Gümüşhanespor  ile  oynayacağı 7. hafta maçı öncesi yönetim kurulu üyesi iş adamı Mehmet Akgün'ün ev sahipliğinde ve nezih bir mekanda gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna, Amedspor  futbolcuları, teknik ve idari heyetinin yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden  Cahit Turan, Mehmet Sıddık Atış ve Mahmut Can katıldı.

   “ARTIK PUAN KAYBINA TAHAMMÜLÜMÜZ  YOK”

  Kahvaltı sonrası sporcularına bir konuşma yapan  Amedspor’un tecrübeli teknik direktörü Aykan  Atik Gümüşhane spor maçı öncesi moral ve motivasyon açısından kahvaltıda bizleri bir ara getiren Amedspor  yönetim kurulu üyesi  Mehmet Akgün’e  ve  katılım sağlayan diğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Atik; “ Ligde 7. Haftaya girilirken  ligdeki aldığımız kötü sonuçları bir an önce unutmak istiyoruz. Bu hafta içi  Çarşamba günü kendi evimizde yapacağımız en önemli karşılaşmalardan  biri olan Gümüşhanespor’u yenerek, hedefimiz olan ligde en üstleri ve şampiyonluk yolunda yara almadan devam etmek istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz, kabiliyet ve tecrübemiz var. Tüm şampiyonluğa susamış olan Diyarbakır halkı ve taraftarı gibi  bende sizlere inanıyorum, sizler yeter ki  kendinize inanın ve güvenin yeter” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen