• Amed ve Diyar’ın maç hakemleri belli oldu

  Amed ve Diyar’ın maç hakemleri belli oldu
  Amed ve Diyar’ın maç hakemleri belli oldu
  04.10.2018 Perşembe

   


  DİYARBAKIR- Diyarbakır’ın profesyonel liglerde mücadele eden takımlarından Amedspor ve Diyarbekirspor’un bu hafta karşılaşacakları maçlarda düdük çalacak hakemler belirlendi.

  TFF 2 . lig ve TFF 3. ligde mücadele veren Amed Sportif Faaliyetler ve Diyarbekirspor  hafta sonu yapacakları karşılaşması hakemleri belli oldu. Ligde 9 puanlı liderin arkasında ikinci sırada bulunan Diyarbekirspor deplasmanda ligde 3 puanı bulunan Bucaspor karşılaşacak. Ligde 7 puanı bulunan Amedspor  ise kendi saha ve seyircisi önünde ligin son sırasında bulunan ve cezasından ötürü eksi 6 puanı bulunan Manisaspor’u konuk edecek.

  AMED’İN MAÇINI SÖYLUTÜRK YÖNETECEK

  Amed Sportif Faaliyetler ile Manisaspor karşılaşmasını yönetecek orta hakem Bursa bölgesi B klasman hakemlerinden Süleyman Soyutürk olurken, yardımcılıklarını ise Ankara ve İstanbul bölgesi B klasman hakemlerinden Hamdi Tontu ve Şenol Bektaş yapacak. Maçın dördüncü hakemliğini ise Safa Yılmaz yapacak.

  DİYAR’IN MAÇINI GÜNDÜZLER YÖNETECEK

  Deplasmanda Bucaspor ile karşılaşacak olan Diyarbekirspor’un maçını yönetecek orta hakem da Eskişehir bölgesi C klasman hakemlerinden Sercan Murat Gündüzler oldu. Gündüzler’in yardımcılıklarını Çanakkale ve Eskişehir bölgesi C klasman hakemlerinden Necdet Çelik ve  Yunus Doğan yapacak. Dördüncü hakem olarak da Süleyman Bahadır görev alacak.   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen