• Amed Sportif’in Kadın futbol takımı Konak maçına hazırlanıyor

  Amed Sportif’in Kadın futbol takımı Konak maçına hazırlanıyor
  Amed Sportif’in Kadın futbol takımı Konak maçına hazırlanıyor
  06.12.2018 Perşembe

   

  Şehmus KIZILASLAN

   

  Diyarbakır- TFF 1.lig Kadın futbol Takımlarından Amed Sportif Faaliyetlerin kendi saha ve seyircisi önünde İzmir ekibi Konakspor’u konuk edecek.

  TFF 1.lig Kadın futbol Takımlarından Amed Sportif Faaliyetlerin Konakspor maçı hazırlıklarına hava şartları elverişsiz ve yoğun yağışa rağmen Antrenmanda sporcuların hırsları ve azimleri gözlerden kaçmadı. Amedspor Kadın Futbol takımında Hakkarigücü maçında sakatlanan kaptan Güzide Alçu ve forvet bölgesinde görev yapan Zelal Baturay eksik olarak tamamladı iki tecrübeli sporcunun maç saatinde oynayıp oynamayacakları belli olacak.  

  2018–2019 sezonunda Kadınlar 1. Liginde mücadele veren olan Amedspor kadın futbol takımı kendi saha ve seyircisi önünde Konakspor Kadın Futbol takımı ile karşılaşacak. Pazar günü saat: 12.00’deki maç Amedspor Talaytepe Spor tesislerinde oynanacak.

  KADIN TARAFTARLARDAN DESTEK İSTEDİ

  Amedspor Kadın futbol Takımı Teknik Direktörü Bilal Yakut, “Bu zorlu mücadeleye hafta içi çok sıkı antrenmanlar yaparak hazırlandık. Konakspor çok zor bir maç yaşatacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu inançla, başta kadınlar olmak üzere bütün halkımızı pazar günü tribünde destekleri ile inancımıza ve mücadelemize güç katmaları davet ederek bizleri yalnız bırakmasınlar yeter” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen