• DEMOKRASİ DERSİ

  DEMOKRASİ DERSİ
    DEMOKRASİ DERSİ
  24.06.2019 Pazartesi

  ‘Seçimle gitmezler’ diyenlere karşı asil duruş!

   

  Daha seçim sonuçlarının tamamı açıklanmadan rakibini tebrik eden Binali Yıldırım: Bu seçimler Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur

  ALGI OPERASYONUNU YIKTI

  AK Parti’yi ‘otoriterlikle’, ‘diktatörlükle’, ‘Seçimle gitmezler’ yaygarasıyla, ‘yolsuzluk’ ve ‘israf’ iftiraları ile suçlayan CHP’lilerin algı operasyonlarına karşın AK Parti İBB Başkan adayı Binali Yıldırım, asaletiyle farkını gösterdi. Yıldırım, sonuçlar tam olarak açıklanmadan rakibini tebrik etti.

  İŞTE DEMOKRASİ BUDUR

  Seçimlerde CHP-İP-HDP adayı olarak giren Ekrem İmamoğlu’nun önde gittiğinin öğrenilmesi üzerine kameralar karşısına geçen Yıldırım, “Seçim demek, demokrasi demektir. Bu seçimler de Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur” dedi.

  İSTANBUL’A HAYIRLAR GETİRSİN

  Sonucun İstanbul’a hayırlar getirmesini dileyen Yıldırım, “Kampanyamda çalışan yakın çalışma arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarımıza, projelerimizi anlatma fırsatı veren İstanbulumuzun güzel insanlarına ve büyük fedakarlık gösteren aileme teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen