• DİYARBEKİRSPOR HAKEM KURBANI

  DİYARBEKİRSPOR HAKEM KURBANI
     DİYARBEKİRSPOR HAKEM KURBANI
  16.09.2019 Pazartesi

  Şehmus KIZILASLAN

   

  DİYARBAKIR- ligde ve kupada yoluna devam eden TFF 3 Lig 3 grup takımlarından Diyarbekirspor  Halide Edip Adıvarspor’a deplasmanda 1-0 yenilerek sezonun ilk yenilgisini alan Yeşil Kırmızı ekip maçın Kütahya bölgesi hakemi Emre Korkmaz, verdiği ve vermediği kararlarla maçın önüne geçti. Kaçan net pozisyonlar da yenilgide önemli rol oynadı.

  MAÇI İZLEYEN HERKES TEPKİ GÖSTERDİ

  3.Lig 3.Grup’ta TRT Kurdi’de canlı yayınlanan Halide Edip Adıvarspor-Diyarbekirspor maçına hakem kararları damga vurdu. Kütahya bölgesi hakemi Emre Korkmaz’ın akıl almaz kararları ve kötü yönetimi maçın önüne geçti, maçın izleyen taraflı-tarafsız herkes hakeme tepki gösterdi.

  İlk yarıda Diyarbekirspor’lu Reşo’nun gole giden pozisyonunu hatalı kararla veren hakem Emre Korkmaz, Reşo’nun kaleci tarafından düşürüldüğü pozisyonda da net penaltıyı vermedi.

  MAÇTAN SONRA TEPKİLERİN HEDEFİNDEYDİ

  Maç içinde tüm takdir haklarını Halide Edip Adıvarspor’dan kullanan hakem Emre Korkmaz maçın ardında tepkilerin hedefindeydi. Diyarbekirsporlular, hakemlere sert tepki gösterdi.

  Bu arada maç içinde de Halide Edip Adıvarsporlu yöneticilerin şeref tribününde misafir olan Diyarbekirsporlulara sözlü hakaretlerde bulunması ortamı gerdi.

   

   

   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen