• Amed ve Diyar’ın maç hakemleri belli oldu

  Amed ve Diyar’ın maç hakemleri belli oldu
       Amed ve Diyar’ın maç hakemleri belli oldu
  12.10.2018 Cuma

   

  DİYARBAKIR- Diyarbakır’ın profesyonel liglerde mücadele eden takımlarından Amedspor ve Diyarbekirspor’un bugün karşılaşacakları maçlarda düdük çalacak hakemleri İstanbul bölgesinden.

  TFF 2 . lig ve TFF 3. ligde mücadele veren Amed Sportif Faaliyetler ve Diyarbekirspor bugün yapacakları hafta sonu yapacakları karşılaşması hakemleri belli oldu. Ligde 10 puanlı iki Takımdan Amedspor deplasmanda Sakaryaspor ile karşılaşacak. Ligde 12’ şer puanı olan iki takımdan Diyarbekirspor ise kendi saha ve seyircisi önünde Serik Beldiyespo’u konuk edecek.

  AMED’İN MAÇINI AKKOÇOĞLU YÖNETECEK

  Amed Sportif Faaliyetler ile Sakaryaspor karşılaşmasını yönetecek orta hakem İstanbul bölgesi B klasman hakemlerinden Serdar akkoçoğlu olurken, yardımcılıklarını ise Edirne ve Kırklareli bölgesi B klasman hakemlerinden Mehmet Vargün ve Mücahit Değermenci yapacak. Maçın dördüncü hakemliğini ise Ömer Şivka yapacak.

  DİYAR’IN MAÇINI HASOVA YÖNETECEK

  Diyarbekirspor kendi sahasında konuk edeceği Serik Belediyespor maçını yönetecek orta hakem da Ankara bölgesi C klasman hakemlerinden Gürcan Hasova olurken Hosava’nin yardımcılıklarını Sivas ve Yozgat bölgesi C klasman hakemlerinden Tolga Dede ve Mesut Hakalmaz yapacak. Dördüncü hakem olarak da Hakan Aktaş görev alacak.  

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen