• ‘İş Dünyası Buluşmaları’ sürüyor!

  ‘İş Dünyası Buluşmaları’ sürüyor!
    ‘İş Dünyası Buluşmaları’ sürüyor!
  20.11.2019 Çarşamba

  Vali ve Başkan Vekili Güzeloğlu iş insanlarıyla kahvaltıda buluştu

   

  Ömer TÜRK

  DİYARBAKIR – Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır'da yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, sorun ve taleplerin birinci ağızdan dinlenip çözüm yollarının istişare edilmesi amacıyla başlatılan 'İş Dünyası Buluşmaları' kapsamında DOGÜNSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özkılıç DİKAD Başkanı Reyhan Aktar,  GÜNTİAD Başkanı İhsan Oğurlu ve TES-DER Başkanı Faysal Araç ile üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlarının da katıldığı buluşmada yeni dönemde yapılacak çalışmalar istişare edildi.

  ‘İŞ DÜNYASI BULUŞMALARI’

  Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu ‘İş Dünyası Buluşmaları’ kapsamında iş insanlarıyla kahvaltıda buluştu.

  Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır'da yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak, sorun ve taleplerin birinci ağızdan dinlenip çözüm yollarının istişare edilmesi amacıyla başlatılan 'İş Dünyası Buluşmaları' kapsamında iş insanlarıyla kahvaltıda buluştu.

  DOGÜNSİFED, DİKAD, GÜNTİAD VE TES-DER

  Kayapınar ilçesinde bir otelde yapılan kahvaltılı toplantı programına Doğu Güneydoğu İş İnsanları Federasyonu (DOGÜNSİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Özkılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır İş Kadınları Derneği (DİKAD) Başkanı Reyhan Aktar ile üyeleri,  Güneydoğu Tekstil İşadamları Derneği (GÜNTİAD) Başkanı İhsan Oğurlu ile üyeleri, TES-DER Başkanı Faysal Araç ile üyeleri ve Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları katıldı.

  YENİ DÖNEMDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR İSTİŞARE EDİLDİ

  Kahvaltı programının yapıldığı otelin girişinde karşılanan Güzeloğlu, katılımcılarla tek tek tokalaşarak kahvaltı davetine icabet ettikleri için teşekkür etti. Kahvaltının ardından iş insanlarıyla yeni dönemde yapılacak çalışmalar istişare edildi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen