• “Kupa Diyarbakır’ımıza gelecek”

  “Kupa Diyarbakır’ımıza gelecek”
  “Kupa Diyarbakır’ımıza gelecek”
  26.02.2021 Cuma

   

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- Diyarbekirspor 2. Başkanı Veysi Avşar, Diyarbekirspor’un Nevşehir Belediyespor’u mağlup etmesine ilişkin açıklama yaptı. Teknik heyet ve futbolcuları tebrik eden Avşar, “Sonunda gülen biz olacağız inşallah. Kupa Diyarbakır’ımıza gelecek” dedi.

  Diyarbekirspor bugün kendi evinde karşılaştığı Nevşehir Belediyespor'u 1-0 mağlup etti. Zorlu karşılaşma sonrası açıklama yapan Diyarbekirspor 2. Başkanı ve basın sözcüsü Veysi Avşar şampiyonluğa giden yolda bir finalin daha kazanıldığını söyledi.

  Avşar açıklamasının devamında ise şunları aktardı: “Şampiyonluğa giden yolda bir finali daha kazanarak liderliğimizi koruduk. Zor oldu güç oldu ama Allaha şükürler olsun son dakika golüyle de olsa zafer Diyarbakır'ın oldu. Rakibimiz Nevşehir Belediyespor ligde kalma mücadelesi veriyor. Artık her maçın zorluk derecesi yüksek. Maç hem zor hem de rakibin 'oynatmama ' taktiğinden dolayı sert geçti. Oyuncularımızdan İbrahim Has, henüz ilk dakikalarda, kalecimiz Salih Şenbaş da ikinci yarının başında talihsiz sakatlık yaşadı. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra çok pozisyon bulduk ama gol son dakikaya nasip oldu. Teknik heyet ve futbolcuları tebrik ediyoruz. 10 finalimiz kaldı. Nefes nefese bir yarış var. Sonunda gülen biz olacağız inşallah. Kupa Diyarbakır'ımıza gelecek.”

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen